Dowiedz się więcej o Grupie Cichy
Salony_dwa_Struga

Grupa Cichy do 30 lipca 2019 roku była częścią jednej z największych firm dealerskich w Polsce – Grupy Krotoski-Cichy. Grupa Krotoski-Cichy powstała w 1987 roku. Jest autoryzowanym dealerem marek Volkswagen Samochody Osobowe, Volkswagen Samochody Użytkowe, AUDI, SKODA oraz SEAT.

W dniu 30 lipca 2019 roku w wyniku podpisania umowy regulującej podział Grupy Krotoski-Cichy, staliśmy się  przedsiębiorstwem o nazwie Auto Handel Centrum Grupa Cichy, którego jedynym właścicielem jest Mirosław Cichy.

Pragniemy poinformować, że zmiany w strukturze własności przedsiębiorstw wchodzących w skład Grupy traktujemy tylko jako duży krok w rozwoju firmy, w drodze, która ma nas zaprowadzić w perspektywie kilku lat na zajmowaną dotąd przez Grupę Krotoski-Cichy pozycję lidera sprzedaży na Polskim rynku motoryzacyjnym. Mamy plan, mamy strategię i wiemy co musimy zrobić, by ten cel osiągnąć.

Dziś, na progu „nowego”, zapraszamy Was wszystkich w podróż, podczas której będziemy marzyć i czynić życie fascynującym, będziemy stawiać na rozwój, wdrażając nowe technologie, sprzedając samochody elektryczne, dostarczając nowych rozwiązań dla naszych klientów.


W 2018 roku Grupa Krotoski-Cichy otrzymała czwarty rok z rzędu tytuł Dealer Roku 2017. Na podstawie rankingów TOP50 obliczany jest przede wszystkim wskaźnik konsolidacji rynku, czyli procentowa wielkość sprzedaży 50 największych firm w stosunku do całej branży.

W 2017 roku Grupa Krotoski-Cichy sprzedała 25 000 szt. nowych samochodów, co daje miejsce lidera w TOP 50.

W 2014 roku Grupa Krotoski – Cichy zajęła pierwsze miejsce na liście największych polskich firm dealerskich TOP 50, pod względem najwyższej liczby sprzedanych nowych samochodów. W 2014 roku sprzedano 13 369 sztuk nowych samochodów. Grupa Krotoski-Cichy ustanowiła tym samym nowy rekord kraju. W latach wcześniejszych Grupa zajmowała 2 i 3 miejsce w tym rankingu.

Grupa Krotoski- Cichy w Szczecinie posiada obecnie salony Volkswagena i Skody na ul. Struga 1a oraz salony Audi, Volkswagena i SEAT-a przy ul. Południowej 6, które zostały otwarte w kwietniu 2018 roku. Dodatkowo wraz z rozwojem salCała powierzchnia nowych obiektów liczy ponad 5 500 m2 części użytkowej. Klienci Grupy Krotoski-Cichy będą mogli nabyć samochód, ubezpieczyć go, skorzystać z usług serwisowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Grupa Krotoski-Cichy nie rezygnuje z istniejących już salonów marek Skoda i Volkswagen mieszczących się przy ul. Struga. „Dbamy o naszych Klientów, chcemy, aby mieli możliwość skorzystać z oddziałów zarówno po lewej jak i po prawej stronie Odry” – mówi dyrektor oddziału Tomasz Hołodowski. „To dzięki naszym Klientom się rozwijamy i dla nich budujemy kolejne salony”.

Grupa Krotoski-Cichy w ubiegłym roku sprzedała ponad 2 500 szt. Samochodów w Szczecinie.  W Polsce posiada 31 salonów i jest największą grupą dealerską w Polsce.

Kompleksowa i atrakcyjna oferta sprzedaży samochodów nowych, wieloletnie doświadczenie serwisu poparte odpowiednim certyfikowaniem mają ogromny wpływ na rozwój firmy.

Oferujemy sprzedaż samochodów nowych, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy, sprzedaż części i akcesoriów, ubezpieczenia.

Jesteśmy partnerem Volkswagen Banku, dzięki któremu oferujemy atrakcyjne oferty kredytowe oraz leasingowe zakupu samochodów zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprawdź ofertę samochodów